Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

30 травня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування для осіб, які зацікавлені в організації  власного бізнесу. У заході взяли участь представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.

Начальник відділу роботи з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх з грантовими програмами Донецької обласної держадміністрації «Український донецький куркуль», «Данської ради у справах біженців», Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді», з грантами Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Для того, щоб отримати грант, необхідно надати якісний, обґрунтований  бізнес-план. З метою надання методичної допомоги присутнім  рекомендували скористатися  відеопосібником зі складання бізнес-плану, який розроблено фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.

Заступник начальника відділу активної підтримки Лариса Часник  поінформувала учасників заходу про те, що Донецька  торгова-промислова палата запрошує взяти участь у безкоштовних семінарах з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності»,  які пройдуть у містах Бахмут (26.06.2018), м.Костянтинівка (27.06.18), Слов’янск, Покровськ, Дружківка.

Багато питань, які поставили присутні, стосувалися саме  процедури  по захисту бізнес-плану і жодного питання не залишилось без відповіді.

IMG_3363 — копия