Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

ОТРИМАННЯ ГРАНТУ – ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ У БІЗНЕСІ!

31.05.2018 року в рамках реалізації грантових програм щодо стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення виробництва і створення нових робочих місць для населення, у Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості було організовано семінар для підприємців малого та середнього бізнесу на тему: «Як надати заяву до участі у гранті!»

Відкрила семінар із роботодавцями Галина Бурлака, директор Мар’їнського районного центру зайнятості, яка повідомила, що в сучасних умовах, коли виробництво характеризується новітніми технологічними процесами, все частіше дефіцитом стає не тільки робоче місце, але й високотехнологічне професійне обладнання, що для розвитку сталого бізнесу потрібно завжди вчитися новому, набувати досвід і не стояти на місці. Також вона наголосила, що підприємцям, котрі бажають удосконалити свою справу, служба зайнятості допомагає зробити крок вперед для отримання фінансової допомоги від міжнародних грантових організацій для розвитку та розширення своєї діяльності, а в майбутньому створювати нові робочі місця.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, інформувала присутніх роботодавців, які виявили бажання отримати фінансові гранти для розширення та удосконалення свого підприємства про перелік організацій, які надають гранти, як надати заяву та які вимоги грантодавців для участі у проектах. Також вона підкреслила, що для отримання гранту потрібно створення проекту бізнес-плану, вміння скласти та розрахувати проектно-кошторисну документацію.

Проведення семінару мало позитивний результат. Роботодавці зацікавились можливістю отримати фінансову підтримку з боку міжнародних грантодавців для ведення і підтримання успішного бізнесу.

По завершенню семінару фахівці центру зайнятості та роботодавці зробили висновок, що такі семінари несуть позитивний результат, активізацію співпраці, що в майбутньому сприятиме працевлаштуванню безробітних.

IMG_3365 — копия