Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

06 червня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, практична допомога у пошуку коштів для створення або відновлення бізнесу. У заході взяли участь представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.

На початку зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Олена Пономарьова розповіла про послуги, які надаються у Центрі розвитку підприємництва, зацікавленим у  створенні власних справ на безоплатній основі, акцентувала увагу на тому, що Центр надає послуги не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом.

Начальник відділу роботи з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх з грантовими програмами Донецької обласної держадміністрації «Український донецький куркуль», «Данської ради у справах біженців», Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді», з грантами Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Вона поінформувала присутніх про унікальну можливість участі у грантових програмах підтримки бізнес – ініціатив та наголосила на готовності фахівців центру зайнятості надати допомогу з цього питання.

Провідний фахівець відділу активної підтримки Олена Пономарьова  поінформувала учасників заходу про те, що Донецька  торгова-промислова палата організовує безкоштовні семінари з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності»,  які пройдуть у містах Бахмут (26.06.2018), м.Костянтинівка (27.06.18), Слов’янск, Покровськ, Дружківка.

Учасники заходу зацікавились умовами надання грантів, взяли участь в обговоренні практичних питань щодо подання онлайн – заявок про участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.

Сьогодні кожен, хто мріє про власний бізнес, близький, як ніколи, до втілення мрії у дійсність!

IMG_02_3386