Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

14 червня 2018 р. у консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості було організовано семінар для підприємців малого та середнього бізнесу. Відвідувачі мали можливість отримати інформацію про актуальні грантові програми, серед яких проект «Український донецький куркуль», конкурс бізнес-грантів від ПРООН, проекти від Чеської неурядової організації «Людина в біді» та інші.

Відвідавши такий семінар в консалтинговому центрі, клієнти служби та всі, хто бажає започаткувати власну справу або вже є діючими бізнесменами, отримали від фахівців служби зайнятості безкоштовні якісні консультації з питань організації та ведення підприємницької діяльності, бізнес-планування, законодавства, оподаткування, цивільного і господарського права, трудового законодавства,  проектів стажувань для підприємців, безкоштовного онлайн навчання,  інформацію про участь у грантових програмах. З метою максимального наближення своїх послуг до клієнтів служба зайнятості розробила  онлайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, переглянути посилання на джерела краудфандінгу та фандрейзінгу, актуальної інформації про можливість дистанційного навчання тощо.

Діяльність консалтингових центрів є  суттєвою допомогою тим, хто тільки планує відкрити власну справу, а для діючих підприємців – шансом підвищити успішність,  створити нові робочі місця, отримати фінансову підтримку від грантодавців.

По завершенню семінару фахівці центру зайнятості та роботодавці зробили висновок, що такі семінари несуть позитивний результат, активізацію співпраці, що в майбутньому сприятиме працевлаштуванню безробітних.

IMG_3423