Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

УЧАСТЬ У ГРАНТОВИХ ПРОГРАМАХ «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» В РАМКАХ РОБОТИ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

21 червня 2018 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості організовано та проведено черговий семінар на тему: «Участь у грантовій програмі «Український донецький куркуль». У семінарі взяли участь п’ятнадцять нещодавно зареєстрованих підприємців Мар’їнського району.

Галина Бурлака, директор Мар’їнського районного центру зайнятості,   ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, змінами в законодавстві та новими онлайн – формами роботи. Вона наголосила, що усім, хто бажає започаткувати власну справу, служба зайнятості надає дієві інструменти та додаткові можливості.

Ірина Шаповалова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, довела інформацію присутнім, як надати заяву до участі у грантах, а також,  як скласти бізнес-план. Вона звернула увагу, що для створення успішного проекту бізнес-плану необхідно  правильно скласти та точно розрахувати проектно-кошторисну документацію.  На завершення  вона  додала, що у центрі зайнятості щотижнево проводяться семінари щодо основ бізнес-планування із залученням соціальних партнерів, переможців проекту «Український донецький куркуль» та власників успішного бізнесу для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у грантових програмах.

Учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання, обмінялися думками та після закінчення заходу зареєструвалися в особистому електронному кабінеті на порталі ДСЗ.

фото — копия