Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу, діючі грантові програми

22 червня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему «Підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу, діючі грантові програми». У ньому взяли участь директор та фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості, представник Мар’їнської державної податкової інспекції головного управління ДФС України у Донецькій області та 12 нещодавно зареєстрованих роботодавців району.

Основним питанням засідання Круглого столу було отримання грантових коштів на створення, відновлення та розвиток підприємницької діяльності на території Донецької області. У ході засідання Директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака розповіла про інновації, що запроваджуються в роботі центру зайнятості, а саме, запис і розповсюдження відеорезюме і відеовакансій, проведення скап – співбесід, які полегшують та прискорюють підбір кандидатів на вакансії, створення консалтингових центрів та центрів розвитку підприємництва, застосування мобільних додатків, що полегшують доступ до інформації.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів наголосила, що програма грантів реалізується виключно на територіях Донецької та Луганської областей, тому наша область отримала унікальну можливість для розвитку підприємництва. Вона нагадала про діючі грантові програми, розповіла, яких помилок слід уникати під час написання бізнес – планів, та на що, в першу чергу, треба звернути увагу.

Представник Мар’їнської державної податкової інспекції головного управління ДФС України у Донецькій області Володимир Пляшечник розповів про особливості оподаткування та форми взаємодії з податковими органами.

Результатом проведення заходу стала зацікавленість  роботодавців міжнародними грантовими програмами. Центр розвитку підприємництва Мар’їнського районного центру зайнятості  завжди надає допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою власну справу. Кожен, хто має бізнес – ідею,  сьогодні отримав реальну можливість для її втілення.

фото 2 — копия