Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Працевлаштування після 50

9 липня 2018 року у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб старше 50 років. До участі у заході були запрошені соціальні партнери – представники Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі ОУПФУ).

Під час семінару безробітні отримали інформацію щодо ситуації на ринку праці району; послуг, що надає служба зайнятості; можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці (інформація щодо отримання ваучера, підтвердження неформального навчання тощо).

Головні спеціалісти відділу обслуговування громадян та сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Великоновосілківського ОУПФУ в Донецькій області Людмила Ляшенко і Маргарита Мещерет розповіли присутнім про зміни в Пенсійному законодавстві, порядок подання документів для оформлення пенсії, ознайомили учасників з формулою визначення розміру пенсії. Ляшенко Л. акцентувала увагу присутніх на важливості легального працевлаштування. Мещерет М. надала присутнім інформацію про зручність користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Протягом семінару між учасниками та представниками заходу відбувалася конструктивна дискусія, у ході якої кожен отримав відповідь на своє питання.

IMG_3670