Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

16 серпня 2018 року в «Консалтинговому центрі» Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся черговий семінар на тему: «Як подати заяву до участі у грантових програмах» в рамках роботи центру розвитку підприємництва «Консалтинговий центр».

В заході взяли участь дев’ять підприємців району та декілька безробітних.  Під час зустрічі присутні ознайомилися з новітніми формами роботи служби зайнятості, такими, як додаток на ANDROID «Електронний кабінет роботодавця», «Центр розвитку підприємництва», відео-вакансія та онлайн-співбесіда з роботодавцем.

Ірина Шаповалова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, детально розповіла присутнім, як підготувати грантову заявку з урахуванням вимог відповідного грантодавця. Вона наголосила, що обов’язковою умовою успішного здобуття грантів є правильно підготовлений проект. Основними показниками при оцінці проектних заявок зазвичай є: актуальність проблеми, зрозумілість і логічність викладу, реалістичність, доцільність і раціональність пропонованого рішення, обґрунтованість і економічність пропонованих видатків, досяжність, соціальна значимість. Учасникам семінару доведено низку інформації з питань застосування законодавства про працю, дотримання вимог при формуванні звітності до органів Пенсійного фонду України та ін. На завершення усі присутні отримали відповіді на актуальні для них питання.

фото