Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З метою посилення соціального захисту осіб з інвалідністю 13 липня 2018 року в Мар’їнському районному  центрі зайнятості відбувся День центру зайнятості для осіб з інвалідністю. У заході  взяли участь 20 осіб. Учасниками заходу були особи з інвалідністю з числа безробітних  та зайнятого населення.

В ході заходу учасників було поінформовано про послуги та види допомоги, передбачені для осіб з інвалідністю, про сприяння служби зайнятості в організації підприємницької діяльності, залучення до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб старше 45 років на ринку праці. Фахівці центру зайнятості надали широкий спектр послуг: ознайомили з ринком праці, що склався у районі, консультували з питань працевлаштування, запропонували всім бажаючим пройти профдіагностичне обстеження з метою визначення професійної спрямованості, оперативно вирішували проблеми осіб з інвалідністю.

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

01