Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Інформаційний семінар з роботодавцями на тему: «Як надати заяву до участі у грантових програмах» в рамках роботи центру розвитку підприємництва (Консалтинговий центр)»

19 липня 2018 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості організовано та проведено черговий семінар на тему: «Як надати заяву до участі у грантових програмах» в рамках роботи центру розвитку підприємництва (Консалтинговий центр)».

У семінарі взяли участь п’ятнадцять підприємців Мар’їнського району.

Марина Вольвач, заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості,   ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, змінами в законодавстві та новітніми формами роботи, такими, як використання додатку на ANDROID «Електронний кабінет роботодавця», «Центр розвитку підприємництва», відео-вакансія та онлайн-співбесіда з роботодавцем.  Вона наголосила, що усім, хто бажає започаткувати власну справу, служба зайнятості надає дієві інструменти та додаткові можливості.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, детально розповіла присутнім, як підготовити грантову заявку з урахуванням вимог відповідного грантодавця. Вона наголосила, що обов’язковою умовою успішного здобуття грантів є правильно підготовлений проект, тому, до підготовки проектів, а відповідно і заявок на гранти доцільно ставитися не як до разової проби пера, а як до постійної діяльності по залученню додаткових ресурсів для розвитку бізнесу. Така діяльність називається англійським словом фандрайзинг і включає в себе не тільки підготовку заявок на гранти, але і залучення матеріальних ресурсів з інших можливих джерел. На завершення  вона  додала, що у центрі зайнятості щотижнево проводяться семінари щодо основ бізнес-планування із залученням соціальних партнерів, переможців проекту «Український донецький куркуль» та власників успішного бізнесу для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у грантових програмах.

фото (1)