Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

На сьогоднішній день стратегічним напрямком роботи служби зайнятості щодо розвитку підприємництва є всебічна підтримка підприємців – початківців, які відкрили власну справу. Фахівцями центру зайнятості проводиться супровід цих підприємців, постійно надається інформація щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць, інформація щодо участі у грантових програмах та виявлення проблемних питань в веденні бізнесу.

В рамках проведення декади «Зустріч з підприємцями» фахівці  Мар’їнського районного центру зайнятості  відвідали Аліну Гончаренко – власницю бізнесу «Міні – Кроликоферма»  та Станіслава Литвинова власника «Автомийки».

За освітою Аліна бухгалтер, має досвід керуючої магазином. Залишившись без роботи, Аліна звернулась до центру зайнятості, відвідувала семінари та тренінги з бізнес планування. Порадившись з чоловіком,  прийняла рішення започаткувати власну справу та і бізнес ідею довго не потрібно  шукати: на своєму подвір’ї вони вже розпочали розводити кролів, так що для ведення міні – кроликоферми  досвід вже є .

На сьогоднішній день Аліна  веде свій бізнес разом зі своєю сім’єю. В подальшому планує створити нові робочі місця.

У пошуку роботи Станіслав Литвинов звернувся до Мар’їнського районного центру зайнятості з початку 2018 року. Працював менеджером з постачання, за освітою економіст. Фахівці центру зайнятості  запропонували зайнятися підприємницькою діяльністю. Вибір бізнес-ідеї був нескладним. Станіслав давно мріяв стати підприємцем та відкрити автомийку, досвід роботи має (раніше працював на такому підприємстві).  Після проходження дистанційного навчання в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса  за напрямком «фахівець з ефективності підприємництва» склав бізнес-план  «Автомийка».

Зараз  Станіслав працює за цим напрямком і планує розширити свій бізнес.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості побажали підприємцям успіхів на шляху самостійної діяльності  та розвитку.

IMG-3f15b181597f6d47b15f2b6d529e05fc-V
IMG-e49493d3e3bc83ece1d2f965bb091d6d-V