Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

20 липня 2018 року на базі Мар’їнського районного центру зайнятості відбулося засідання батьківського клубу «Порадник». На черговому засіданні клубу продовжили обговорення  основних кроків на шляху вибору майбутньої професії та роль батьків у ході професійного самовизначення дитини. Батьки в будь-яких ситуаціях повинні виступати в ролі порадника.

Провідний фахівець відділу активної підтримки Мар’їнського РЦЗ Олена Пономарьова розповіла про типи темпераменту людей, як врахувати темперамент своєї дитини у виборі майбутньої професії. З цікавістю учасники клубу  склали характеристику  власної дитини «Вивчаємо власну дитину». Як за допомогою професіограми і професіокарти можна отримати інформацію про особливості певної професії, про її  вимоги, і чи пов’язана вона з якими-небудь обмеженнями для здоров’я, а також  де можна оволодіти такою спеціальністю ознайомила присутніх Ірина Іванова.

Учасники клубу пройшли тестування на визначення свого темпераменту, отримали домашнє завдання: заповнити тест разом з дітьми та допомогти їм пройти тестування на інтернет-порталі Державної служби зайнятості, з’ясувавши наступну дату засідання клубу.

IMG_3712