Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

25 липня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в  рамках діяльності Центру розвитку підприємництва (Консалтинговому центрі)  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході прийняли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.  На заході були  присутні як  фізичні  особи-підприємці, так  і безробітні, які зацікавлені в організації власної справи.

Учасникам тренінгу було презентовано програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль», бізнес-гранти, які пропонує «Данська рада у справах біженців», Чеська  неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Для отримання грантової підтримки необхідно надати бізнес-план, в якому треба визначити пріоритетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтувати необхідні ресурси та засоби їх використання. Тому основна частина тренінгу була присвячена саме розгляду загальних правил складання бізнес-плану. З метою надання методичної допомоги присутнім  рекомендували скористатися  відеопосібником зі складання бізнес-плану, який розроблено фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

  Багато питань, які поставили присутні, стосувалися саме  процедури  захисту бізнес-плану і жодного питання не залишилось без відповіді.

IMG_3689

IMG_3699