Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

27 липня 2018 року на базі молодіжного центру «Вікторія» м. Мар’їнка фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено тренінг для молоді «Будуємо кар’єру». Що таке кар’єра та які типові помилки  її реалізації? На ці та інші питання спробували віднайти відповідь фахівці Мар’їнського РЦЗ. Мета заходу – формування позитивного ставлення молоді до свого майбутнього, активізація процесу працевлаштування та підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення життєвих цілей.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олена Пономарьова розповіла про основні етапи кар’єри, як  зробити перші кроки до професійного успіху. Під час тренінгу кожен учасник отримав можливість визначити свою модель кар’єри та скласти її подальший план розвитку. Шукачі роботи були активними, обговорювали різні життєві ситуації та якості, якими повинна володіти успішна людина.

Саморозвиток – це та складова, без якої ані кар’єра, ані сім’я не вийдуть на якісний рівень. Розумніше цей пункт саморозвитку включити в кар’єрний  план. Провідний фахівець з профнавчання відділу активної підтримки Ірина Іванова ознайомила учасників тренінгу з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» та соціальним проектом щодо навчання громадян англійської мови на базі онлайн-платформи «Lingva.Skills».

В результаті заходу, учасники, в кількості 14 осіб, отримали цікаву інформацію про  правила   побудови успішної кар’єри. Сподіваємося, що це допоможе молоді вдало реалізувати свій внутрішній потенціал й побудувати  успішну професійну кар’єру.

IMG_3724

IMG_3738