Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

У рамках діяльності центру розвитку підприємництва «Консалтинговий центр»  при  Мар’їнському районному центру зайнятості 22 серпня 2018 року відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування та доступу громадян до грантових програм з метою надання всебічної підтримки підприємницьким ініціативам, із залученням представників  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.  На заході були  присутні як  фізичні  особи-підприємці, так  і безробітні, які зацікавилися бізнес-плануванням.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник презентувала учасникам тренінгу програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль», бізнес-гранти, які пропонує «Данська рада у справах біженців», Чеська  неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Вона звернула увагу на те, що 29 серпня 2018 року відбудеться конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва грантової програми Донецької ОДА «Український донецький куркуль».

Заступник начальника відділу по роботі з роботодавцями  Ірина Шаповалова ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

Для отримання грантової підтримки необхідно надати бізнес-план, в якому треба визначити пріоритетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтувати необхідні ресурси та засоби їх використання. Тому основна частина тренінгу була присвячена саме розгляду загальних правил складання бізнес-плану. Присутнім  рекомендували скористатися  відео посібником зі складання бізнес-плану, який розроблено фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.

Наприкінці зустрічі учасники отримали відповіді на запитання.

 IMG_3836 IMG_3828