Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

23 травня 2018 року в  Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Мета заходу – укомплектування кадрами підприємств ТОВ «Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод», СО ПАТ «ДЕ» ПРП «Енерготорг», ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод», ТОВ «Електросталь –  Курахове», ФОП Мокра Ю.Г., ФОП Ткаченко О.О. Також у заході взяли участь представники Маріупольського прикордонного загону.

Міні-ярмарок вакансій відвідали 34 особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та шукають роботу, а також 11 осіб із числа зайнятого населення. За результатами міні-ярмарку було видано 11 направлень на працевлаштування.

Відкрила міні-ярмарку вакансій заступник директора центру зайнятості Марина Вольвач. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів. За короткий період представник підприємства може обрати необхідного працівника та запросити на співбесіду на підприємство для остаточного вирішення питання працевлаштування. Такі зустрічі сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

У рамках заходу представники роботодавців поспілкувалися з шукачами роботи, ознайомили їх зі специфікою діяльності підприємств, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. Крім того, всі учасники отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства про зайнятість.

Бажаючі мали змогу пройти психодіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення.

фото1

фото2