Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

06 вересня 2018 року в «Консалтинговому центрі» Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся черговий семінар на тему: «Як подати заяву до участі у грантових програмах» для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу стали роботодавці та безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості.

На семінарі всі присутні отримали вичерпну інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  проекті «Український донецький куркуль». Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, ознайомила присутніх з новітніми формами роботи служби зайнятості, такими, як додаток на ANDROID «Електронний кабінет роботодавця», безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва», яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для бажаючих започаткувати власну справу, відео-вакансія та онлайн-співбесіда з роботодавцем.

На завершення  вона  додала, що у центрі зайнятості щотижнево проводяться семінари із залученням соціальних партнерів, переможців грантових проектів та власників успішного бізнесу для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у грантових програмах.

фото