Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

10 вересня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості  відбувся семінар для безробітних старше 50 років за участю соціальних партнерів – представників Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі ОУПФУ).

Відкрила семінар фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мар’їнського РЦЗ Олена Пономарьова. Вона  акцентувала увагу на тому, що життєві обставини примушують людину старше 50 років не просто міняти роботу, а і освоювати нові сфери діяльності, які потребують нових знань, а також пристосовуватися до умов праці, які постійно змінюються.  Упродовж заходу розглядалися питання подолання труднощів  при працевлаштуванні, з якими стикаються претенденти, що сягнули певний віковий рубіж, та оволодіння навичками самопрезентації.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян та сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Великоновосілківського ОУПФУ в Донецькій області Тетяна Чала і Маргарита Нещерет розповіли  присутнім про сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, де можливо знайти актуальну інформацію та останні новини пенсійної системи.

Присутні цікавилися питаннями розрахунку пенсії, дострокового виходу на пенсію, зарахування трудового стажу за період навчання на стаціонарі та служби в армії, мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пільгових пенсій, зарахування до трудового стажу періоду перебування на обліку в центрі зайнятості тощо. На всі питання були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді.

IMG_3928 IMG_3908