Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

За ініціативи Мар’їнського районного центру зайнятості 14 вересня 2018 року  відбувся День відкритих дверей у відділі освіти Мар’їнської райдержадміністрації Донецької області. Мета заходу – укомплектування шкіл району сезонними робітниками, а саме, кочегарами – випалювачами та гардеробниками на новий навчальний рік.

До участі у заході були запрошені понад 15 безробітних та декілька  осіб із зайнятого населення, які володіють професіями кочегар-випалювач, гардеробник та такі, що без професії або володіють простішими професіями. Під час заходу відвідувачі безпосередньо поспілкувалися з роботодавцем. Учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

Завдяки проведеному «Дню відкритих дверей на виробництві» сформувалася група безробітних в кількості 15 чоловік, яка, пройшовши співбесіду з роботодавцем, отримала можливість пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості у Донецькому ЦПТО ДСЗ  за спеціальністю кочегар – випалювач с подальшим працевлаштуванням в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

Роботодавець подякувала своєму соціальному партнеру – районному центру зайнятості за допомогу, увагу, професіоналізм та співпрацю, завдяки якій кожен учасник отримав бажаний результат.

фото (1)