Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

19 вересня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи центру розвитку підприємництва «Консалтингового центру»  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації і переможець грантової програми Чеської недержавної організації «Людина в біді» Юлія Мокра.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник презентовала програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль», бізнес-гранти, які пропонує «Данська рада у справах біженців», Чеська  неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Для отримання грантової підтримки необхідно надати бізнес-план, в якому окреслені  приорітетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтувати необхідні ресурси та засоби їх використання. Тому основна частина тренінгу була присвячена саме розгляду загальних правил складання бізнес-плану. Фахівець  рекомендувала скористатися  відеопосібником зі складання бізнес-плану, який розроблено Донецькою обласною службою зайнятості.

Своїм досвідом участі у грантовій програмі «Людина в біді» поділилася фізична особа- підприємець  Юлія Мокра.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

У творчій атмосфері відбулося спілкування, під час якого присутні отримали теоретичні знання та практичні поради, відповіді на свої запитання.

IMG_4084