Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Тренінг щодо основ бізнес-планування

26 вересня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи центру розвитку підприємництва «Консалтингового центру»  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь всі, кого цікавить підприємницька діяльність, її розширення, участь у грантових програмах.

 Присутні отримали корисні консультації щодо складання бізнес-плану від фахівців центру зайнятості. З інформацією щодо умов участі у проекті «Український донецький куркуль»,  помилок, які зустрічаються в бізнес-планах ознайомив заступник начальника управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації – начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Олег Тарапатов. Також він  проінформував присутніх про наявні можливості фінансування програми «Український донецький куркуль» з боку  Мар’їнської райдержадміністрації.

Своїм досвідом участі у грантовій програмі поділилась переможниця проекту «Український донецький куркуль» 2017 року фізична особа – підприємець  Юлія Перетятько.

Присутні отримали практичні поради та  відповіді на свої запитання. Тренінг пройшов у невимушеній, жвавій атмосфері спілкування.

IMG_4444