Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

3 жовтня 2018 року в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри, в якому взяли участь представники роботодавців району. Основною метою заходу було закріплення практичних навичок самопрезентації, підвищення рівня працевлаштування безробітних, які пройшли професійне навчання за направленням служби зайнятості.

На Ярмарок кар’єри були запрошені роботодавці, які запропонували вакансії для працевлаштування, розповіли про режим та умови праці на підприємствах, вимоги до майбутніх працівників. Представники центру зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці району, презентували випускників Донецького ЦПТО ДСЗ, які пройшли професійне навчання за професією «Кочегар-випалювач». Випускники курсу мали змогу презентувати набуті знання щодо нових прийомів і методів роботи, ознайомитися з вакансіями, детально поспілкуватися з роботодавцями.

В ході ярмарку були роздані інформаційні буклети та листівки з послугами служби зайнятості, було проведено анкетування  випускників курсів навчання, анонімне анкетування вимог роботодавців до випускників курсів.

IMG_4604 — копия 44444IMG_20181003_081818 — копия