Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Підприємці-початківці Мар’їнського району стали учасниками семінару на тему: «Умови участі у грантових програмах», який відбувся 04 жовтня 2018 року у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи Консалтингового центру.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, презентувала присутнім проект «Український донецький куркуль», грантові програми, які пропонують соціальні партнери служби зайнятості, спрямовані на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Вона ознайомила учасників заходу з переліком необхідних документів, надала вичерпну інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  грантових проектах та зауважила, що цього року бізнес-проекти повинні містити інноваційні ідеї.

Ірина Шаповалова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування, реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.

На завершення  вона  додала, що служба зайнятості пропонує роботодавцям додаткову фінансову допомогу при створенні нових робочих місць та працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Семінари, на яких можна дізнатися про актуальні грантові програми підтримки бізнесу проходять у Мар’їнському районному центрі зайнятості кожну середу о 10-00.

фото1