Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзна акція «ПротиДій торгівлі людьми!»

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми фахівцями  Мар’їнського районного центру зайнятості 16-17 жовтня проведені виїзні акції «ПротиДій торгівлі людьми!» зі студентською молоддю  Курахівського професійного ліцею та Курахівської філії «Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій». Мета акції –  підвищення рівня інформованості молоді щодо ризиків нелегального працевлаштування,  небезпеки нелегальної трудової міграції.

Учасники заходу проаналізували причини потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми, визначили категорії осіб, що знаходяться у групі ризику, вчилися помічати маркери, що свідчать про підозрілі дії вербувальника. Фахівці центру зайнятості інформували молодь про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, про професії, які актуальні на місцевому ринку праці,.

Під час заходу молодь висловлювала свої думки щодо мотивів виїзду на роботу за кордон, разом визначали основні дії, які допоможуть людині  захиститися від потрапляння у рабство.

IMG_4673 — копия

IMG_4654 — копия