Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування

17 жовтня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості в  рамках роботи центру розвитку підприємництва «Консалтингового центру»  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації та ФОП Людмила  Криворучко.

Учасникам тренінгу було презентовано грантові програми  Данської ради у справах біженців, Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини.

З інформацією щодо участі у проекті «Український донецький куркуль»  та  надання якісних бізнес-планів присутніх ознайомив  заступник начальника управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації – начальник відділу соціально економічного розвитку та інвестенційної політики Олег Тарапатов.

Своїм досвідом ведення підприємницької діяльності поділилася фізична особа-підприємець  Людмила Криворучко.

Для якісної підготовки бізнес-планів присутнім  рекомендували скористатися  відеопосібником зі складання бізнес-плану, який розроблено фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.

IMG_20181017_100831