Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

26 жовтня 2018 року на базі Мар’їнського районного центру зайнятості відбулося чергове засідання батьківського клубу «Порадник». На засіданні клубу продовжили обговорення  питання, як допомогти дитині в активному свідомому самовизначенні та трудовому становленні, адаптації в умовах реального життя.

Фахівці відділу активної підтримки Мар’їнського РЦЗ презентували веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа». За допомогою сервісу будь-яка особа у віці від 14 до 60 років може безкоштовно пройти тестування в зручний для себе час та отримати розгорнутий звіт про рекомендовану сферу ймовірної успішної професійної самореалізації відповідно до своїх інтересів, здібностей та схильностей з подальшим консультуванням фахівця служби зайнятості. Всім учасникам було запропоновано пройти тестування.

Провідний фахівець з профорієнтації  Олена Пономарьова надала поради, як стати майстром своєї справи, навела приклади самореалізації у різних професійних сферах.

Окрім цього учасники клубу разом склали правила успішної людини та перелік корисних навичок, які допоможуть дитині не загубитися в дорослому житті.

Копия IMG_4767