Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

28 листопада 2018 року для учнів Курахівського професійного ліцею фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено  профорієнтаційний захід «Знайди свій шлях».

Захід проведено з метою формування позитивного ставлення молоді до свого майбутнього, активізації процесу працевлаштування та підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення життєвих цілей.

Учні ліцею дізнались про основні етапи кар’єри та, як  зробити перші кроки до професійного успіху, ознайомились з діяльністю громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» та соціальним проектом щодо навчання громадян англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills».

Під час заходу кожен учасник отримав можливість визначити свою модель кар’єри та скласти її подальший план розвитку. Учні ліцею були активними, обговорювали різні життєві ситуації та якості, якими повинна володіти успішна людина.

Для більш глибокого пізнання себе учням було запропоновано відвідати Мар’їнський районний центр зайнятості для індивідуальної консультації.

IMG_20181128_091724