Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

28 листопада 2018 року в Консалтинговому центрі Мар’їнского районного центру зайнятості відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації та підприємець Олег Ткаченко.

Учасникам тренінгу презентували Проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації, грантові програми Данської ради у справах біженців, Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Їх проінформували про  проведення тренінгів з бізнес-планування від Донецької торгово-промислової палати.

Учасники мали можливість познайомитися з історіями успіху осіб, які відкрили власну справу. Власним досвідом участі у грантовій програмі поділився переможець проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації підприємець  Олег Ткаченко.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила фахівець центру зайнятості Лариса Часник.

Відповідні заходи проводяться щосереди в Мар’їнському районному центрі зайнятості з 10 до 13 години.

IMG_20181128_101544