Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для осіб з інвалідністю

04 грудня 2018 року в  Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, приурочений до Загальнообласної Декади зайнятості для осіб з інвалідністю.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем осіб з інвалідністю, надати їм всебічну допомогу у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. У міні – ярмарку взяли участь понад 40 шукачів роботи, представлено близько 30 вакансій.   За результатами заходу декілька безробітних запрошені на співбесіду на підприємства, з них 3 особам видано направлення на працевлаштування.

Захід відкрила заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості Марина Вольвач. Вона зауважила, що чинне законодавство покладає на роботодавців обов’язок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Це зумовлено тим, що згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах громадянського суспільства та створює потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя.

Представники роботодавців ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ ДТЕК «Східенерго», СО ПАТ «ДЕ» ПРП «Енерготорг», ФОП Назаренко Л.В. ознайомили безробітних з вакансіями, які наявні на даних підприємствах, умовами праці, вимогами до майбутніх претендентів. Особливу увагу звернули на розмір заробітної плати та соціальні гарантії.

Такі зустрічі сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

фото

фото 1