Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення з питань організації та впровадження підприємницької діяльності 06 грудня 2018 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся черговий семінар на тему «Участь у грантових програмах».

Про діючі грантові програми розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ксенія  Федів. Вона повідомила присутніх про можливість залучитися до участі у грантових програмах підтримки бізнес-ініціатив та надала перелік пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку району.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ірина Шаповалова розповіла, що в період з листопада 2018 року по березень 2019 року Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді»  реалізує програму з проведення  бізнес-тренінгів для підприємців. Мета програми – допомогти підприємцям структурувати та налагодити бізнес-процеси. У рамках проекту буде проведений конкурс грантів на розвиток бізнесу. Вона наголосила на готовності фахівців центру зайнятості надати допомогу з питань проведення бізнес-тренінгів.

В рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості щосереди надають інформаційно-консультаційну та практичну допомогу підприємцям та майбутнім учасникам конкурсних відборів грантових програм.