Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості продовжують проводити  профорієнтаційні заняття з учнями загальноосвітніх  шкіл району.

Так протягом грудня проведено зустріч «Шлях до успіху» за допомогою скайп зв’язку з учнями загальноосвітніх шкіл с. Успенівка, с. Новоселидівка, с. Зоряне, с. Галицинівка, с. Новоукраїнка.

12 грудня організовано та проведено виїздні профорієнтаційні заходи для учнів школи № 5 міста Курахове.

Фахівці центру зайнятості допомагали дітям визначити професійну спрямованість, намагалися донести думку про те, що правильний вибір професії допоможе у майбутньому реалізуватися в роботі. Старшокласники мали можливість ознайомитись з поняттям «професійне самовизначення», поглибити знання про світ професій,  розібратися у світі спеціальностей, отримати  мотивацію до вибору актуальних на ринку праці професій.

З молодшими школярами проведено профорієнтаційну гру «Подорож країною професій».  Діти разом з фахівцями центру зайнятості грали в ігри «Вгадай професію», «Впізнай професіонала за інструментами». Школярі брали участь у конкурсах «Хто і де працює?», «Він-Вона», збирали прислів’я,  розгадували загадки, показували пантоміми, відповідали на запитання «Наскільки важлива професія в житті людини?», «Хто і що впливає на вибір професії?» Так в ігровій формі  діти молодших класів отримали знання про різноманіття професій, розширили власні пізнавальні можливості, розвинули навички командної роботи.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості запропонували учням 9-11 класів пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості.