Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

Плідна співпраця Мар’їнського районного центру зайнятості з підприємством філія «Мар’їнська» ТОВ «Агрофірма Агротіс» дала позитивний результат. Завдяки проведеному  09 лютого 2017 року «Дню відкритих дверей на виробництві» сформувалася група безробітних в кількості 7 чоловік, яка  пройшла співбесіду з роботодавцем, отримала можливість пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості у Донецькому ЦПТО ДСЗ  за спеціальністю підсобний робітник с подальшим працевлаштуванням на підприємстві.

В цілому, на захід було запрошено 20 безробітних, з яких 4 особи, такі, що мають статус внутрішньо переміщених осіб. Однією з основних вимог ринку праці є рівень підготовки працівника, який не тільки володіє високою професійною майстерністю, але й шукає можливості свого подальшого професійного зростання.

Підприємство філія «Мар’їнська ТОВ «Агрофірма Агротіс» –  одне з ринкоутворюючих сільськогосподарських підприємств Мар’їнського района. Підприємство займається сільським господарством. Основний вид діяльності – вирощування зернових та технічних культур.

Таким чином, за допомогою служби зайнятості, роботодавці мають можливість безкоштовно підготувати собі робітника певної кваліфікації та укомплектувати свої вакантні місця. Це є гідним підтвердженням  ефективної співпраці та партнерських стосунків між службою зайнятості – навчальним закладом  та  підприємством.

IMG_1810

IMG_1803