Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

20 грудня 2018 року Мар’їнським районним центром зайнятості організований та проведений День відкритих дверей у Катеринівському сільському споживчому товаристві – підприємстві Мар’їнського району, що займається роздрібною торгівлею переважно продуктами харчування. Мета заходу – надати можливість безробітним на власні очі ознайомитися з актуальними вакансіями, умовами роботи та соціальними гарантіями для працівників.

В заході взяли участь 10 безробітних, 2 з яких є внутрішньо переміщеними особами, та декілька осіб з числа зайнятого населення.

Інспектор з кадрів ознайомила присутніх з професійними вимогами до претендентів на вакантну  посаду  продавця продовольчих товарів. З тими безробітними, які зацікавилися запропонованою роботою, було проведено співбесіди для подальшого проходження стажування з майбутнім працевлаштуванням.

Такі заходи надають можливість безробітним безпосередньо зустрітися з представником роботодавця, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди, а для роботодавців – задовольнити потребу в кадрах.

фото (2)