Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Співпраця Мар’їнського РЦЗ з ДП «Шахта ім. М.С. Сургая»

10 січня 2019 року Мар’їнським районним центром зайнятості був проведений День відкритих дверей на державному підприємстві «Шахта ім. М.С. Сургая», яке займається добуванням кам’яного вугілля. Мета заходу – надати можливість безробітним та особам, які шукають роботу, ознайомитися з актуальними вакансіями, умовами праці та соціальними гарантіями для працівників з подальшим працевлаштуванням.

В заході взяли участь 15 безробітних, 2 з яких є внутрішньо переміщеними особами, та декілька осіб з числа зайнятого населення.

Представник підприємства Віталій Карабань ознайомив присутніх з професійними вимогами до претендентів на вакантну  посаду охоронника, звернув увагу на транспортну доступність до місця роботи з багатьох населених пунктів Мар’їнського району. З тими безробітними, які зацікавилися запропонованою роботою, було проведено співбесіди та заповнено анкети для подальшого працевлаштування.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, розповіла присутнім про нові підходи служби зайнятості у наданні послуг із максимальним використанням сучасних онлайн – ресурсів.

Мар’їнський  районний центр зайнятості дбає аби роботодавці якнайшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – гідні місця праці.
фото1 — копия

фото — копия