Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ НАСЕЛЕННЯ

В рамках діяльності Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості 16 січня провели тренінг з основ бізнес-планування для осіб, які планують створити власний бізнес та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. До участі у заході залучені представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації та роботодавці.

Учасників тренінгу ознайомили з грантовими програмами, які починають діяти з початку року. Основна увага була зосереджена на Проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації. Присутніх ознайомили з умовами фінансування та співфінансування проекту, напрямками діяльності, на які спрямована фінансова підтримка. Фахівці служби зайнятості навели успішні приклади підприємців – переможців, які отримали фінансову підтримку.

Учасників заходу ознайомили з додатковими фінансовими стимулами, які служба зайнятості пропонує роботодавцям, що приймають на роботу зареєстрованих безробітних на нові робочі місця

Власним досвідом ведення підприємницької діяльності поділилися підприємці, які співпраціють зі службою зайнятості з питань працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  наступної середи 23 січня 2019 році в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

 

21