Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

22 січня на базі Мар’їнського районного центру зайнятості відбулося засідання батьківського клубу «Порадник». На черговому засіданні клубу обговорювали, як врахувати нахили та здібності дитини при виборі професії.

Фахівці центру зайнятості намагалися навчити батьків дослухатися до думки своєї дитини, цікавитися її бажаннями та почуттями. Дитина має обирати професію, яка відповідає її схильностям та здібностям, а також користується попитом на ринку праці. Для одних професій необхідна посидючість, для інших-готовність до ризику. Одна людина не терпить монотонності, інша- суєти. Все це треба враховувати при виборі майбутнього фаху. Обирати треба не тільки професію, але і пов’язаний з нею спосіб життя.

Батьки переглянули та обговорили мотиваційний відеоролик щодо необхідності самопізнання для професійного визначення. Профконсультант розповіла про дієві способи отримання корисної інформації з інтернет-ресурсів, порадила пройти психодіагностичні тести в онлайн форматі з подальшим консультуванням фахівця служби зайнятості.

IMG_20190122_090644