Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

23 січня Мар’їнським районним центром зайнятості організовано та проведено виїзні профорієнтаційні заходи у Дачненській загальноосвітній школі. Заходи проведено з метою розширення уявлення школярів про світ професій, виховання в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння майбутньою професією, забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості. Фахівці центру зайнятості намагалися підвести старшокласників до виваженого, самостійного вибору професійної діяльності, сформувати  готовність до професійного самовизначення.

Зі школярами молодшого шкільного віку профконсультанти провели гру «У світі професій» з метою розширення  уявлення школярів про різнобарвність професій. В ігровій формі діти 4-5 класів отримали більше знань про  професії, розширили свої пізнавальні можливості, розвинули навички командної роботи.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості запропонували учням 9-11 класів пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості. Всі бажаючі були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

IMG_5326

IMG_20190123_111253 — копия