Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб  на сьогодні залишається  пріоритетним і вимагає від кожного з нас неабиякої уваги до його вирішення.

В Мар’їнському районному центрі зайнятості на сьогодні перебуває на обліку 45 внутрішньо переміщеніх осіб. В минулому 2018 році  перебувало 168 осіб.  За допомогою служби зайнятості працевлаштувалося 63 особи, пройшли професійну підготовку 50 осіб, 11 осіб взяли участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

З метою активізації роботи з внутрішньо переміщеними особами, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці  24 січня 2019 Мар’їнським районним центром зайнятості проведено  День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з Порядком здійснення заходів сприяння зайнятості  внутрішньо переміщених осіб, згідно з яким, зареєстрованому безробітному з числа внутрішньо переміщених осіб передбачається компенсація фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування, витрат для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, витрат роботодавця на оплату праці та перепідготовку і підвищення кваліфікації безробітних з числа ВПО.

Фахівці центру зайнятості докладно розповіли про послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Бажаючі визначити свою  професійну спрямованість  та схильності до професій, за якими здійснюється професійне навчання, пройшли профдіагностичне обстеження та отримали консультацію щодо  можливості зміни професій з урахуванням потреб на ринку праці.

На завершення заходу  присутніх ознайомили з організаціями Мар’їнського району, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб та надали контакти, за якими можна звернутися в разі потреби.

12