Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відвідали підприємців Оксану Ващенко та Валентина Скакуна, котрі започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості.

Залишившись без роботи, Оксана Ващенко звернулася до районного центру зайнятості  за допомогою у працевлаштуванні.  Після відвідування семінарів з орієнтації на самозайнятість з’явилась ідея зайнятися розведенням птиці. Проаналізувавши власні знання, ресурси та навички, Оксана прийняла рішення і у серпні минулого року  розпочала підприємницьку діяльність за напрямом «Розведення птиці».

Продовжуючи займатися розведенням свійської птиці, підприємиця взяла участь  у грантовій програмі Товариства Червоного Хреста.  Оксана вирішила спробувати свої сили в іншому напрямі бізнесу – організація щвидкого харчування «Млинниця на колесах». На кошти, які отримала від Товариства Червоного Хреста,  Оксана закупила  обладнання та пересувний кіоск для свого нового бізнесу. На сьогодні вона тільки налагоджує новий напрям бізнесу.

IMG-51

Після проходження служби в зоні проведення АТО, Валентин Скакун звернувся до Мар’їнського районного центру зайнятості. Фахівці центру зайнятості запропонували йому розпочати власну справу.

Вибір бізнес-ідеї був нескладним. Раніше Валентин захоплювався бджільництвом. Тепер улюблена справа перетворилася на власний бізнес: за направленням служби зайнятості Валентин пройшов навчання за напрямком «Основи підприємницької діяльності», склав бізнес-план з виробництва та реалізації продукції бджільництва. Завдяки  отриманню одноразової допомоги по безробіттю  Валентин придбав пасіку, яка нараховує 25 бджіло-сімей.

Підприємець вже має власну клієнтську базу споживачів своєї продукції та успішно реалізує продукцію бджільництва на ринку.

Скакун

Фахівці центру зайнятості побажали підприємцям успіхів у розвитку нового напряму та обговорили можливість створення нових робочих місць та подальшої співпраці зі службою зайнятості.