Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

 30 січня в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Консалтингового центру відбувся тренінг з основ бізнес-планування для майбутніх підприємців та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. В заході взяли участь представник управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації, підприємці малого бізнесу  Мар’їнського району та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.

Присутніх поінформували про можливість взяти участь у діючій грантовій програмі підтримки бізнес-ініціатив  від Данської Ради у справах біженців, яка розпочала прийом заяв на грант з 21 січня, від  Чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Особлива увага була приділена Проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації.

Фахівці служби зайнятості розповіли про недавню зустріч з підприємцями, які отримали одноразову допомогу від служби зайнятості  для відкриття бізнесу. Навели успішний приклад підприємців – переможців грантових програм.

Присутні отримали інформацію про навчальні та інформаційні додатки, спрямовані на підтримку підприємництва, серед яких онлайн-платформа «Прометеус», мобільні додатки «Центр розвитку підприємництва», «Донецький ЦПТО ДСЗ», відео-уроки з  бізнес-планування.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  наступної середи, 6 лютого 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

IMG_20190130_095357