Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

27 березня на базі молодіжного центру «Мексика» (с. Максимільянівка) фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційне заняття «Здоров’я та його вплив на професійну діяльність».

Мета заходу – формування уявлення про значення здоров’я для майбутньої професії.

Для того, аби робота в майбутньому не пригнічувала людину, а навпаки – додавала би енергії, задоволення, успішності, важливо знайти розумний баланс між своїми фізичними можливостями та вимогами обраної професії. Деякі захворювання або відхилення у здоров’ї можуть слугувати протипоказаннями для певних професій і спеціальностей. Навіть якщо ідеальний вибір професії зробити складно, врахувати можливо проблеми все ж таки варто.

Під час заходу діти познайомились із комплексним показником стану організму, факторами здоров’я, усвідомили необхідність вести здоровий спосіб життя, турботливо ставитись до власного здоров’я. Учні виконували інтерактивні вправи ”Циферблат життя”, ”Все в твоїх руках”, склали список порад ”. Що робити, щоб бути здоровим?” Діти розповідали про професії, які їх цікавлять, обговорили, як здоров’я впливає на професійну діяльність людини.

Наступна зустріч відбудеться у квітні.

1