Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

17 квітня Мар’їнський районний центр зайнятості провів традиційний весняний ярмарок вакансій. Цього року захід відбувся в рамках загальнообласного ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості «Робота обирає тебе».В приміщені Курахівського професійного ліцею понад  70 шукачів роботи, серед яких майбутні випускники закладів професійно-технічної освіти, безробітні та зайняте населення спілкувалися з роботодавцями району.

Відкрила захід заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості Марина Вольвач. «Ярмарок вакансій у центрі зайнятості – захід традиційний, але роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням беруть в ньому участь» – зауважила вона. Марина Вольвач розповіла про нові підходи служби зайнятості у наданні послуг із максимальним використанням сучасних онлайн – ресурсів. Звернула увагу на те, що сьогодні на ринку праці найбільш затребувані професії – електрогазозварник, фрезерувальник, токар, газорізальник,  слюсар – ремонтник.

Під час ярмарку кваліфіковані фахівці служби зайнятості надали відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, започаткування власної справи, участі у грантових програмах. Бажаючі мали змогу пройти психодіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення. Відвідувачі отримали інформацію щодо впровадження новітніх технологій та методів робот служби, навчалися складати відеорезюме, ознайомилися з мобільними застосунками для системи ANDROID, що створені для покращення доступу населення до корисної інформації.

В ярмарку взяли участь представники 10 підприємств Мар’їнського району, представлено близько 50 вакансій у галузях будівництва, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я,  сільського господарства та інших. Роботодавці провели співбесіди з претендентами на вільні місця, ознайомили  з умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. За результатами заходу  35 безробітних запрошені на співбесіду на підприємство, з них 10 особам видані направлення на працевлаштування.

Такі заходи сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

фото1

фото2