Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

24 квітня у Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся тренінг з основ бізнес-планування для осіб, які планують створити власний бізнес та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. До участі у заході була залучена представник Данської Ради у справах біженців Бондаренко Оксана.

Присутніх ознайомили з грантами від Данської Ради у справах біженців: на професійне навчання, на створення нового або розширення мікробізнесу та на розширення діючого  малого бізнесу. Особлива увага приділена надання заяв на участь у грантових програмах.

Бондаренко Оксана розповіла про покрокову реєстрацію фізичної особи – підприємця, критерії вибору системи оподаткування для підприємців, умови та порядок отримання ліцензії підприємцями, порядок та строки подачі звітності.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  наступну середу, 8 травня 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

1