Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

22 березня 2018 року Мар’їнським районним центром зайнятості було організовано і проведено День відкритих дверей на приватному підприємстві агрофірмі «Пречистівське» – одному з ринкоутворюючих підприємств Мар’їнського району, що займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, вирощуванням овочів і баштанних культур,  розведенням великої рогатої худоби та ін.

Мета проведення заходу – надання можливості безробітним на власні очі ознайомитись з актуальними вакансіями на підприємстві, умовами роботи та соціальними гарантіями для працівників.

В заході взяли участь 21 безробітний, 1 з яких є внутрішньопереміщеною особою.

Інспектор з підбору персоналу ознайомила всіх присутніх з професійними вимогами до претендентів на вакантні  посади: овочівник, тваринник, слюсар-ремонтник, підсобний робітник, характером, умовами та графіком роботи. З тими безробітними, які зацікавилися запропонованою роботою  було проведено співбесіди для подальшого проходження професійного навчання за направленням центру зайнятості у Донецькому ЦПТО ДСЗ з майбутнім працевлаштуванням.

Перевага таких заходів – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з представником роботодавця, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди, а для роботодавців – задовольнити потребу в кадрах.

фото — копия