Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

5 липня  2018 року на базі Мар’їнського районного  центру зайнятості відбулося друге засідання батьківського клубу «Порадник». Головне завдання фахівців центру зайнятості – навчити батьків розгледіти здібності своєї дитини, розкрити природні задатки і допомогти знайти таку сферу діяльності, де ці здібності змогли б реалізуватися повною мірою.

У заході взяли участь фахівці відділу активної підтримки безробітних та безробітні, які перебувають  на обліку в Мар’їнському  районному  центрі зайнятості і мають дітей 10-17 років.

Начальник відділу активної підтримки Олена Гречук запропонувала подорож світом професій, розповіла про професії, які зникли і про професії, які з’являться в майбутньому, познайомила батьків з формулою вибору професії та представила мобільний застосунок «Центр профорієнтації». Учасники взяли участь у мозковому штурмі, в результаті якого визначили основні кроки на шляху вибору професії та свою роль у ході професійного самовизначення дитини. Фахівець Олена Пономарьова розповіла про рівні освіти за сучасним законодавством, можливості, які надає кожен рівень після оволодіння ним та навела приклади вакансій, на які можна працевлаштуватися, маючи професійний, бакалаврський, магістерський рівні освіти,   вимоги до кандидата на посаду.

Учасники зустрічі пройшли тестування на визначення своєї спрямованості і отримали домашнє завдання: заповнити анкету разом з дітьми та допомогти їм пройти тестування на інтернет-порталі  ДСЗ.

IMG_3655