Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар`їнський районний центр зайнятості повідомляє

З початку нового навчального року Мар`їнський районний центр зайнятості продовжив профорієнтаційну роботу зі школами району. Метою даних занять є розширення уявлення школярів про світ професій, ознайомлення учнів з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці та професіями, що користуються попитом на ринку праці, формування загальної готовності до професійного самовизначення.

Фахівці спілкуються зі школярами під час особистих зустрічей, проводять профорієнтаційні уроки в школах та дистанційні заняття за допомогою Skype. Протягом вересня учні Степнянської, Пречистівської та Максимівської шкіл  мали можливість поспілкуватися з фахівцями центру зайнятості дистанційно. Вони  дізналися про формулу вибору професії, яка допомагає обрати майбутній фах з урахуванням їх бажань, здібностей та потреб району, з’ясували яких помилок слід уникати, обираючи майбутню спеціальність.

Під час зустрічей зі старшокласниками м. Мар’їнка спеціалісти розширили уявлення школярів про світ професій, роз’яснили зміст понять «професія», «спеціальність», «посада»,  мотивували учнівську молодь до вибору  актуальних на ринку праці професій, допомагали визначити професійну спрямованість учнів, застосовуючи профдіагностичні тести. Отримані результати зацікавили учнів, змусили серйозно замислитись над вибором майбутнього фаху.

Фахівці центру зайнятості презентували мобільний додаток на андроїд «Центр професійної  орієнтації»,  розроблений   Донецькою обласною службою зайнятості, за допомогою якого молодь може дізнатись про світ професій, навчальні заклади України та отримати багато іншої цікавої інформації.

01