Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі “Вікторія” відбулася профорієнтаційна гра «Подорож країною професій»

25 вересня 2018 року на базі молодіжного центру «Вікторія» м. Мар’їнка  фахівцями відділу активної підтримки безробітних Мар’їнського районного центру зайнятості з метою поінформованості молодших школярів про різнобарвність професій була організована і проведена профорієнтаційна гра «Подорож країною професій».

Під час спілкування з фахівцями центру зайнятості діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій, дізналися багато цікавого і корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.

Діти разом з фахівцями з профорієнтації Оленою Пономарьовою та Юлією Могукало грали в ігри «Вгадай професію», «Впізнай професіонала за інструментами». Школярі  брали участь у конкурсах «Хто і де працює?», «Він-Вона». Діти із задоволенням збирали прислів’я,  розгадували загадки, показували пантоміми, відповідали на запитання «Наскільки важлива професія в житті людини?», «Хто і що впливає на вибір професії?».

Завдяки спілкуванню зі спеціалістами центру зайнятості хлопці та дівчата розширили свої знання про світ професій та їх роль у суспільстві.

IMG_4384