Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

21 лютого 2018 року в приміщенні Мар’їнського РЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для укомплектування ринкоутворюючих підприємств району:  ТОВ «Автобаза Магістраль», ТОВ «Електросталь – Курахове», ТОВ «Агрофірма «Світанок», ПАТ «Шахтомонтажне управління   № 1» та ФОП Ніколобай Л.Г. вакантними посадами: електромонтер, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, машиніст – кранівник, машиніст автовишки та автогідропідіймача та ін.

Захід відвідали 28 безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу. За результатами співбесіди 11 осіб дали згоду на подальше працевлаштування, роботодавець визначається з кандидатурами.

Відкрив міні-ярмарок вакансій та послуг директор центру зайнятості Галина Бурлака. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства.

У рамках заходу представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Роботодавці подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили про готовність до подальшої співпраці. фото2 — копия