Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

У сучасних умовах ринкової економіки, впровадження високих технологій у виробництво підвищуються вимоги до якості трудових ресурсів, спроможних навчатися та розвивати власні навички впродовж всього життя. Потребу держави у кадрах можливо задовольнити за умов надання населенню якісних послуг з профорієнтації на новому рівні з використанням дистанційних форм та інформаційно-комунікаційних технологій.

Особливу увагу потребує молодь. Випускники шкіл недостатньо орієнтовані на потреби економіки України: вони продовжують обирати професії та спеціальності не враховуючи свої індивідуальні здібності та стан ринку праці. Тому посилення профорієнтації молоді є одним з головних напрямків роботи державної служби зайнятості.

З метою інформування випускників шкіл про послуги, що надає служба зайнятості, надання допомоги у питаннях професійного вибору 16 березня 2018 року в Мар’їнському центрі зайнятості відбувся День центру зайнятості для  випускників шкіл м. Курахове. Основною метою заходу було ознайомлення учнів з принципами діяльності служби зайнятості, інформування про найбільш актуальні професії, допомога школярам у правильному професійному самовизначенні. Профконсультант Гречук Олена розповіла, про що учні можуть дізнатися в інформаційному просторі центру зайнятості і як відомості про професії та можливість профнавчання можуть стати їм в нагоді при виборі майбутнього фаху. Звернула увагу на те, що у школярів є можливість самостійно пройти тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», «Magellano університет». Презентувала випускникам безкоштовний застосунок для системи Android – «Центр професійної орієнтації» – і розповіла про можливості, що відкриваються перед користувачами.

Наприкінці заходу школярі отримали відповіді на запитання, бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування.

Щиро сподіваємося, що  інформаційний захід був корисним випускникам, які стоять на порозі вибору майбутнього фаху і за правильної профорієнтаційної підказки зможуть якнайкраще розкрити свої здібності і реалізуватися в обраній професії.

IMG_1 — копия

IMG_3 — копия