Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнського районного центру зайнятості повідомляє

10 грудня  фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості  проведено виїзний профорієнтаційний захід «Професії майбутнього» з учнями  загальноосвітньої школи  № 3 м. Курахове. Захід проведено з метою розширення уявлення школярів про світ професій, роз’яснення змісту понять «професія», «спеціальність», «посада», підготовки школярів до свідомого та самостійного вибору майбутньої професії,  ознайомлення  учнів з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професіями майбутнього.

Фахівці  центру зайнятості розповіли учням, що професійна діяльність –   важлива частина життя людини, і тому правильний вибір професії допоможе досягти бажаного успіху, реалізуватися в житті, відчути себе щасливим.

Профконсультанти ознайомили присутніх з формулою вибору професії, з основними помилками, яких припускаються випускники при професійному самовизначенні, а також надали інформацію про  безкоштовний мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», який дає змогу переглянути тематичні відеоролики,  ознайомитись з інформацією про навчальні заклади, дізнатись більше про онлайн-освіту, записатись на особистий прийом до спеціалістів служби зайнятості та отримати багато іншої цікавої інформації. Учням було запропоновано пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія – консультаційна мережа» з метою визначення особистісних нахилів та здібностей.

Всі бажаючи були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

IMG_20181210_134229 — копия